Ti Amo, Италия!

Pizza with Mozzarella Cheese and Fresh Tomato and Pesto Sauce. Garnished with Dried Tomato, Green and Black Olives and Basil Leaves

Ti Amo, Италия!

Pizza with Mozzarella Cheese and Fresh Tomato and Pesto Sauce. Garnished with Dried Tomato, Green and Black Olives and Basil Leaves
Автобусный тур

Продолжительность: 5 дней
Стоимость: 150 евро

Маршрут: Львів — Блед — Верона — Венеція — Львів.

Только один ночной переезд!
В программе тура оз. Блед и оз. Гарда.
2 ночи в Италии.

1 День

Львів. 07:00 збір групи на залізничному вокзалі.
07:30 виїзд на україно-угорський кордон. Переїзд в готель на території Угорщини.
 прогулянку на кораблику по Дунаю (18)
Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого зайвого, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Поселення в готелі на території Угорщини.

2 День

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на території Італії.
По дорозі пропонуємо факультативно:
-незабутню мандрівку у світ відпочинку та спокою! Подорож до невеличкого альпійського містечка Блед* із кришталевим озером та старовинним замком. Кажуть, якщо подзвонити у дзвін костелу, який знаходиться на маленькому острівці посеред озера, і загадати бажання — воно обов’язково здійсниться! Бледський Град із неймовірним краєвидом на озеро та долину надовго зачарує твій погляд… (20€)
Вільний час для відпочинку на озері.
А далі пропонуємо продовжити мандрівку в ущелині Вінтгар (10€): приємний запах хвойного лісу, звисаючі над нами скелі, швидка ріка, що розбивая своєю силою гори, тоненька дерев’яна доріжка, що переходить то в містки над річкою, то звисає зі скелі, водоспад Шум… Все це разом супроводжується почуттям умиротворення, радості і близькості до природи, до недоторканого людьми світу краси.
Збір групи. Переїзд в готель на території Італії.

3 День

Сніданок. Вільний день.
Пропонуємо факультативно «найромантичніше місто кохання» — Верону (30). Це італійське місто, яке щорічно привертає увагу величезної кількості туристів тим, що, згідно з легендою, саме тут жила одна із найзнаменитіших закоханих пар світу — Ромео і Джульєтта. Тисячі людей приїжджають у Верону, щоб схилитися перед силою любові шекспірівської пари, тут закохані сучасності залишають на стінах «будинку Джульєтти» різні послання. Проте, не лише цією романтичною історією славиться Верона — ще однією справжньою перлиною Верони є давньоримський амфітеатр, який чудово зберігся. Він, зрозуміло, в значній мірі поступається розмірами Колізею, проте саме завдяки ньому Верону часто іменують Другим Римом. Оглядова екскурсія по м.Верона. Вільний час. Вільний час у Вероні
Пропонуємо факультативно у Вероні:
— відкрити для себе приголомшливе місце — Пескьєру дель Гарда (15). Озеро оточене десятком невеликих міст, які просто купаються в пахощах природи і золотистих променях сонця. Найчистіші води Гарди плавно переходять в ламану лінію гірського пейзажу. Дахи будинків потопають в буйній зелені виноградників. Долина озера наповнюється неймовірними кольорами. Запрошуємо скуштувати коктейль найчистішого гірського повітря і божественного аромату квітів від якого кружляє голову! Вільний час для відпочинку на озері.
— пішохідну екскурсію «Романтична Верона» (10€). Верона прекрасна завжди! І коли прокидається з першими проміннями сонця, і в метушні денних буднів… і особливо вечором, коли запалюються перші нічні вогні і вже нікуди не поспішаючи, веронці заповнюють столики кафе, відкривають свої двері ресторани і нарядно одягнена публіка поспішає до дверей театрів на вечірні вистави. Пропонуємо відчути атмосферу вечірнього міста та побачити Верону з висоти пташиного польоту!Поселення в готель. Ночівля.

4 День

Сніданок. Виселення з готелю. Неможливо не побувати в одному з найвідоміших міст у світі — романтичній Венеції! (в’їзд на кораблику 20/ос; діти до 12р. — 15). Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми відправляємось, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда! Вільний час.
Рекомендуємо:
— Прогулянку на гондолі, яка запам’ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції. (25)
— Прогулянка по Гранд-Каналу — головній вулиці Венеції. Гранд-канал ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосередженне все життя у Венеції. Береги «найкрасивішої вулиці світу» прикрашають кольорові будинки, старовинні будівлі та собори. Із палуби річкового таксі можна побачити десятки прекрасних палаців. Ця мандрівка як і Венеція, надовго залишиться у твоїй пам’яті! (18).
Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

5 День

Прибуття у Львів (орієнтовно до 20:00)

tangotravel.com.ua

11.04, 25.04, 02.05, 23.05, 19.06, 04.07, 25.07, 08.08, 29.08

* — Праздничные выезды (программа тура и стоимость меняется)

Стоимость тура: 150 евро

*скидка ранее бронирование за 2 месяца — 8%

В стоимость тура входит:
 • проїзд автобусом єврокласу.
 • проживання в готелі категорії 2-3*
 • харчування — сніданки в готелях
 • екскурсії по програмі
 • супровід керівника групи
 • страхування
В стоимость тура НЕ входит:
 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • особисті витрати
 • депозит на факультативні екскурсії — 16 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.
 • обов’язкова оренда навушників для оглядової екскурсії у Венеції — 2 євро (попередня оплата обов’язкова);
 • курортний збір 5 євро (оплата при бронюванні)

 

ВАЖНО: 

• При замовленні — програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати
• Оплата туру здійснюється в гривнях по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір  оплачуються при подачі документів і в разі відмови у візі — консульський збір не повертаються
• За одномісне розміщення передбачена доплата — 55 євро/тур
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об’єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови