Ti Amo, Италия!

Pizza with Mozzarella Cheese and Fresh Tomato and Pesto Sauce. Garnished with Dried Tomato, Green and Black Olives and Basil Leaves

Ti Amo, Италия!

Автобусный тур

Продолжительность: 5 дней
Стоимость: 150 евро

Маршрут: Львів — Блед — Верона — Венеція — Львів.

Только один ночной переезд!
В программе тура оз. Блед и оз. Гарда.
2 ночи в Италии.

1 День

Львів. 07:00 збір групи на залізничному вокзалі.
07:30 виїзд на україно-угорський кордон. Переїзд в готель на території Угорщини.
 прогулянку на кораблику по Дунаю (18)
Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого зайвого, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Поселення в готелі на території Угорщини.

2 День

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на території Італії.
По дорозі пропонуємо факультативно:
-незабутню мандрівку у світ відпочинку та спокою! Подорож до невеличкого альпійського містечка Блед* із кришталевим озером та старовинним замком. Кажуть, якщо подзвонити у дзвін костелу, який знаходиться на маленькому острівці посеред озера, і загадати бажання — воно обов’язково здійсниться! Бледський Град із неймовірним краєвидом на озеро та долину надовго зачарує твій погляд… (20€)
Вільний час для відпочинку на озері.
А далі пропонуємо продовжити мандрівку в ущелині Вінтгар (10€): приємний запах хвойного лісу, звисаючі над нами скелі, швидка ріка, що розбивая своєю силою гори, тоненька дерев’яна доріжка, що переходить то в містки над річкою, то звисає зі скелі, водоспад Шум… Все це разом супроводжується почуттям умиротворення, радості і близькості до природи, до недоторканого людьми світу краси.
Збір групи. Переїзд в готель на території Італії.

3 День

Сніданок. Вільний день.
Пропонуємо факультативно «найромантичніше місто кохання» — Верону (30). Це італійське місто, яке щорічно привертає увагу величезної кількості туристів тим, що, згідно з легендою, саме тут жила одна із найзнаменитіших закоханих пар світу — Ромео і Джульєтта. Тисячі людей приїжджають у Верону, щоб схилитися перед силою любові шекспірівської пари, тут закохані сучасності залишають на стінах «будинку Джульєтти» різні послання. Проте, не лише цією романтичною історією славиться Верона — ще однією справжньою перлиною Верони є давньоримський амфітеатр, який чудово зберігся. Він, зрозуміло, в значній мірі поступається розмірами Колізею, проте саме завдяки ньому Верону часто іменують Другим Римом. Оглядова екскурсія по м.Верона. Вільний час. Вільний час у Вероні
Пропонуємо факультативно у Вероні:
— відкрити для себе приголомшливе місце — Пескьєру дель Гарда (15). Озеро оточене десятком невеликих міст, які просто купаються в пахощах природи і золотистих променях сонця. Найчистіші води Гарди плавно переходять в ламану лінію гірського пейзажу. Дахи будинків потопають в буйній зелені виноградників. Долина озера наповнюється неймовірними кольорами. Запрошуємо скуштувати коктейль найчистішого гірського повітря і божественного аромату квітів від якого кружляє голову! Вільний час для відпочинку на озері.
— пішохідну екскурсію «Романтична Верона» (10€). Верона прекрасна завжди! І коли прокидається з першими проміннями сонця, і в метушні денних буднів… і особливо вечором, коли запалюються перші нічні вогні і вже нікуди не поспішаючи, веронці заповнюють столики кафе, відкривають свої двері ресторани і нарядно одягнена публіка поспішає до дверей театрів на вечірні вистави. Пропонуємо відчути атмосферу вечірнього міста та побачити Верону з висоти пташиного польоту!Поселення в готель. Ночівля.

4 День

Сніданок. Виселення з готелю. Неможливо не побувати в одному з найвідоміших міст у світі — романтичній Венеції! (в’їзд на кораблику 20/ос; діти до 12р. — 15). Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми відправляємось, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда! Вільний час.
Рекомендуємо:
— Прогулянку на гондолі, яка запам’ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції. (25)
— Прогулянка по Гранд-Каналу — головній вулиці Венеції. Гранд-канал ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосередженне все життя у Венеції. Береги «найкрасивішої вулиці світу» прикрашають кольорові будинки, старовинні будівлі та собори. Із палуби річкового таксі можна побачити десятки прекрасних палаців. Ця мандрівка як і Венеція, надовго залишиться у твоїй пам’яті! (18).
Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

5 День

Прибуття у Львів (орієнтовно до 20:00)

tangotravel.com.ua

15.11, 06.12, 30.12*, 04.01, 25.01, 13.02, 07.03, 28.03

* — Праздничные выезды (программа тура и стоимость меняется)

Стоимость тура: 150 евро

*скидка ранее бронирование за 2 месяца — 8%

В стоимость тура входит:
 • проїзд автобусом єврокласу.
 • проживання в готелі категорії 2-3*
 • харчування — сніданки в готелях
 • екскурсії по програмі
 • супровід керівника групи
 • страхування
В стоимость тура НЕ входит:
 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • особисті витрати
 • депозит на факультативні екскурсії — 16 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.
 • обов’язкова оренда навушників для оглядової екскурсії у Венеції — 2 євро (попередня оплата обов’язкова);
 • курортний збір 5 євро (оплата при бронюванні)

 

ВАЖНО: 

• При замовленні — програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати
• Оплата туру здійснюється в гривнях по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір  оплачуються при подачі документів і в разі відмови у візі — консульський збір не повертаються
• За одномісне розміщення передбачена доплата — 55 євро/тур
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об’єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови

Похожие туры